KARAIBY
marzenie odkrywców!

CHORWACJA
kraj tysiąca wysp

SESZELE - perła Oceanu Indyjskiego

GRECJA
5 akwenów
w jednym kraju!
previous arrow
next arrow
Slider

Wybierz kierunek najlepszy dla Ciebie i Twojej paczki

Wybór akwenu, to sprawa kluczowa w całym przedsięwzięciu. Piękna nazwa, zachwyty znajomych nie zawsze wystarczą. Trzeba wiedzieć, gdzie warto żeglować. To co jest piękne na lądzie, nie zawsze jest ciekawe od strony wody. Bywają też miejsca nieciekawe lądowo, a fascynujące z pokładu jachtu. Powiedz nam o marzeniach, a my postaramy się dostosować do nich cały świat!

Chorwacja

To jest kierunek wymarzony na pierwszy czarter jachtu. Mnóstwo wysp, zatok, miast i miasteczek robi niesamowity klimat. Trasy można dowolnie modyfikować względem pogody i chęci. Można zwiedzać malownicze Kornaty, albo pożeglować w stronę większych wysp Brac, Hvar czy Korcula… Byliście już w Chorwacji w hotelu? Nie szkodzi. Jachtem odkryjecie ją na nowo!
Koszt od 475 EUR/osoba/7 dni*

Grecja

To nie jeden akwen, to kilka akwenów w jednym kraju! Zatoka Sarońska, Cyklady, Morze Jońskie, Dodekanez i Sporady… Każdy jest inny, każdy wymaga innego doświadczenia. Zatoka Sarońska i Morze Jońskie są idealne dla Ciebie i Twojej paczki. Czarter jachtu na Cykladach, Dodekanezie czy Sporady to wakacje dla bardziej doświadczonych żeglarzy. Wszystkie są piękne, więc poznawajcie je powoli!
Koszt od 565 EUR/osoba/7dni*

Włochy

Włochy mają tyle samo ciekawych akwenów do pływania i odkrywania co Grecja. Zacznijmy od Toskanii, Kampanii, Kalabrii poprzez Sardynię i Sycylię, a kończąc na Wyspach Liparyjskich i Egadzkich. Każdy z nich jest inny, każdy z nich trzeba oczywiście zobaczyć. To co je łączy, to wspaniała kuchnia!

Seszele

Seszele słyną z dziewiczego, rajskiego krajobrazu, bujnej przyrody i krystalicznie czystej wody.To idealne miejsce dla marzących o egzotycznych morzach i spokojnych warunkach pogodowych. Wspaniały akwen na czarter jachtu ze znajomymi, którzy nigdy nie pływali na jachtach, a wakacje kojarzyły im się do tej pory wyłącznie z hotelem.
Koszt od 1190 EUR/osoba/10 dni*

Karaiby - BVI

BVI – British Virgin Island, czyli Brytyjskie Wyspy Dziewicze. Rejon Karaibów, gdzie górzyste, porośnięte bujną roślinnością wyspy położone są blisko siebie. czarter jachtu na BVI sprawi, że pożeglujecie spokojnie, odwiedzając urocze plaże, kolorowe miasteczka, ponurkujecie na rafach i odwiedzicie kultowe bary w tym jeden pływający!
Koszt od 1015 EUR/osoba/10 dni*

Tajlandia

Kraj zachwycający smakami, tysiącem barw i nieustannie uśmiechniętymi ludźmi. Tajlandia, to medytacja i chaos w jednym, spokojne morze i rozbuchane kolory wspaniałej roślinności, strojów i owoców! Poza tym wspaniała historia, monumentalne zabytki  i spektakularne krajobrazy będące scenerią wielu filmów. Czarter jachtu w Tajlandii to wspaniały pomysł na bajecznie kolorowe wakacje.

  • * dla Chorwacji i Grecji: ceny orientacyjne dla czarteru w maju. Ceny zawierają wynajem jachtu jednokadłubowego, ceny postojów, paliwo, silnik do pontonu, ubezpieczenie, sprzątanie po rejsie, koszt wynajęcia profesjonalnego polskiego skippera oraz jego dojazd autokarem. Ceny nie zawierają kosztów dojazdu i wyżywienia.
  • * dla Seszeli i Karaibów: ceny orientacyjne dla listopada na Seszelach i I połowy grudnia dla Karaibów. Ceny zawierają wynajem katamaranu, ceny postojów, paliwo, silnik do pontonu, ubezpieczenie, sprzątanie po rejsie, koszt wynajęcia profesjonalnego polskiego skippera i koszt jego biletu lotniczego. Ceny nie zawierają kosztów dojazdu i wyżywienia.

Wyspy Bahama
rejon Great Abaco

Tajlandia
Phuket

Sardynia, Korsyka
katamaranem

Grecja
Chalkidiki

[wpgmza id=”1″]

FreshMail.pl