Żaglowy...

Katamaran...
Motorowy...
previous arrow
next arrow
Slider

Jaki jacht wybrać?

My znamy się na jachtach, a Ty i Twoja paczka macie marzenia. Porozmawiamy i dobierzemy najlepszy jacht. Może to być czarter jachtu jednokadłubowego, który dostarczy Wam więcej żeglarskich wrażeń. Może to być czarter katamaranu, który zapewni Wam maksymalny komfort. Może też być też czarter jachtu motorowego, którego prędkość zapiera dech w piersiach. Wszystko zależy od terminu, możliwości finansowych i dostępności jachtów.

Jacht jednokadłubowy

Jachty są duże – na 12 osób i małe – na 4 osoby. Na każdym są kabiny 2-osobowe, łazienki z wc i prysznicem, w pełni wyposażona kuchnia, wygodny salon (mesa) i kokpit (miejsce do siedzenia na zewnątrz). Większe jachty są zazwyczaj bogato wyposażone np. w generator prądu, klimatyzację i różne udogodnienia w kuchni jak ekspres do kawy czy kuchenka mikrofalowa.

Katamaran

To jest również jacht, ale dwukadłubowy. Najpopularniejsze katamarany małe czy duże mają zawsze 4 kabiny 2-osobowe (tylko największe mają 5 i 6 kabin). Przestronny salon z kuchnią znajduje się pomiędzy kadłubami na tym samym poziomie co kokpit, w pływakach znajdują się kabiny i łazienki. Nawet najmniejszy katamaran jest bardziej przestronny niż duży jacht.

Jacht motorowy

One żądzą się własną stylistyką. W zależności od tego czy są przeznaczone do żeglugi spacerowej czy w ślizgu inaczej wygląda ich wnętrze. Pierwsze mają małe silniki, więc więcej miejsca do mieszkania, w drugich jest odwrotnie. Duże, mocne silniki zabierają miejsce mieszkalne. Kabiny rzadko są równorzędne jeśli chodzi o wielkość i komfort korzystania z nich.

FreshMail.pl